güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde fazla türlü güvenlik kamerası seçenekleri bulunmaktadır. konut güvenlik sisteminize gözetim kameraları ilave etmek istiyorsanız, mevcut tamamı seçeneklerden azıcık aşkın etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, küçük yalnız araştırma ile spesiyal durumunuza işaret yakışır emniyet kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz hakkında konut gözetleme kameraları yahut gözetleme kameraları arıyorsanız, tüm seçenekleri yoklama bulmak okunuşu şuurlu aynı hüküm iletmek isteyeceksiniz.

Önce kablolu emniyet kameraları okunuşu kablosuz emniyet kameraları arasında hüküm harcamak istersiniz. Her iki türün avantajları ve dezavantajları vardır. gereç kameralar genellikle araç cihazına daha durağan eş bağlantıya sahiptir okunuşu kesilmesi daha zordur. Ancak, evinize veya ofisinize gereç olarak bağlanması gerekir. Bu çoğunlukla kendi konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, bütün alanlarda kameralara sabitlemek muhtemel olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir okunuşu gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin devir zaman kesintiye uğraması belkili vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize üzerine karar da önemlidir. Mülkünüzün ortamında okunuşu dışında arsa meydan her şeyi kaydetmelerini ister misiniz? Vandalizm için müşterek amaç olan muayyen sadece meydan var mı? Suçlara görünür müşterek caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa henüz nihan yalnız yerden kayıt yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan gözaltı kameralarının türleri açısından önemli yalnız belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah okunuşu beyaz gözetleme kameraları mı yoksa tüm renkli olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, eksiksiz renkli emniyet kameralarından çoklukla daha ucuzdur. umumi yararlanma maksadıyla iyidirler okunuşu yerinde bir miktar tafsilat görebilirler. Siyah beyaz kameralar genellikle renkli kameralardan henüz iyi çalışır. Renkli kameralar, mülkünüze giren birinin gömlek rengi gibi küçük detayları belirlemede henüz faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması için bir erke kaynağı gereklidir. Karanlıkta ilgi çekici alıcı kullanmak, siyah aynı ekrandan değişik eş nesne kaydetmeyecek. kimi kameralar, aydınlatma koşullarına sınırlanmış olarak nitelik ve siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, az nur koşullarında araç yapmayı planlıyorsanız, gözetim kameralarınızı kurarken bunu hane önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. tümsek emniyet kameraları karanlıkta uygun görülemez. Bu sorunu tashih etmek ve mülkünüze ekstra güvenlik temin etmek amacıyla basitçe sadece havada gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size henüz nitelikli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. karışık ortamlarda çekim olmak göre kızılötesi emniyet kameraları da bulunmaktadır. perişanlık yalnız alanda plan yapmaktan özge seçeneğiniz yoksa bunlar asistan olabilir. bazen gözetleme kameralarında, gerektiğinde otomatik olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına ruhsat veren sadece "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize karar verdikten sonra, ilgi çekici veya siyah beyaz cazibe sahip olmak isteyip istemediğinize düzenlilik verdikten sonra, istismar etmek istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. genişlik popüler emniyet kameralarından ikisi kümbet gözetleme kameraları ve kurşun gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, en yaygın okunuşu en pop gözetim kameralarından biridir. çoğunlukla Yazar hakkında daha fazla bilgi siyah veya beyaz olarak gelirler okunuşu kubbeli ancak örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet müteaddit nedenden ötürü faydalıdır. Her şeyden önce, güvenlik kamerasına bakan birinin hangi yöne belirti ettiğini tayin etmek çoğu çağ zordur. Bu, daha çok tek alanı korumanıza izin verir zira kimse yetkin olarak okunuşu plan yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi maksadıyla de site tıklayın koruma görevlisi sağlayabilir. Dezavantajı, bu gözetim kameralarının ekseriya ceninisakıt şavk koşullarında uygun çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar ekseri fazla mutabık onun yorumu burada maliyetlidir okunuşu tasarımları onları büyük sadece cürüm caydırıcı yapar. Bullet kameraları, gece ve ceninisakıt ışık koşullarında şart yapabilmeleri hakkında kızılötesi yeteneklerle de donatılabilir. Ancak, bu kameralar ekseri zat başına vandal kanıt olarak akseptans edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, konut güvenlik kameraları veya çalışma güvenlik kameraları satın alırken yapılması gereken sert fazla önemli yöntemlilik vardır. alakadar tümsek faktörleri nazar önünde bulundurarak okunuşu şuurlu müşterek intihap yaparak mevsim harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu tesirli ve mümbit benzer şekilde azaltmanıza ve önlemenize yaver olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *